Ad

Proje Yönetimi Eğitimi

 Günümüz koşullarında, gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı ve çok uluslu projelerde standart Proje Yönetimi metodolojilerinin uygulanması ihtiyaç makamının talep etmesinin yanı sıra, proje kazanımında ve projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasında büyük önem taşımaktadır.

Temel proje yönetimi kavramlarının bilinip uygulanması hem proje uygulayıcılarının ihtiyaç duyduğu bir bilgi olmasının yanı sıra, yaşamın her alanında karşımıza çıkan ve yönetilmesi gereken projelerle baş etmemize yardımcı olacaktır.   

Bu eğitim sonunda temel proje yönetimi kavramları konusunda temel bilgi sahibi olunacaktır. 

Eğitim planlanması kurumsal taleplere göre veya internet ortamında da  gerçekleştirilmektedir.

Eğitim dökümanı eğitim öncesinde elektronik ortamda teslim edilecektir. Eğitim sonunda katılımcılara Katılım Belgesi verilecektir.

  • Eğitim Süresi 2 gündür.

Kimler Katılmalı:

Eğitim, Proje Yönetimi standart ve metodolojileri konusunda bilgilenmek isteyen ve bir proje içinde yer alan kişiler, Proje Yönetimi alanında kendini geliştirmek isteyen kurum ve kuruluşlarda çalışanlar ile, proje yönetimine ilgi duyan Üniversite öğrencilerine yöneliktir.

Eğitim süresince “Proje Yaşam Döngüsü”, “örnek bir kurgu”  içinde ele alınarak örneklenecektir.  

Bu eğitim programı, proje hedeflerine ulaşılmada, kalite yönetiminin katkısının önemsendiği bir bakış açısı ile hazırlanmıştır.

Mega Menu

blogger